HİZMET BİNASI YALITIM VE DRENAJ İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
2026/1611134
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI TOKAT İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
İhale Kayıt Numarası : 2026/1611134
İşin Adı : Tokat Zile İlçe J K lığı Hizmet Binası Yalıtım ve Drenaj Yapım İşi
İhale Türü - Usulü : Yapım İşi - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi : Kümbet Mahallesi Naci Özen Cad Merkez/Tokat
b) Telefon ve faks numarası : 03562287402 - 3562290151
c) Elektronik posta adresi : [email protected]
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
: www.jandarma.gov.tr
2 - İhale konusu yapım işinin
a) Niteliği, türü ve miktarı : Tokat/Zile İlçe J.K.lığı Hizmet Binası Yalıtım ve Drenaj Yapım İşi.
Yapım İşi 1 Adet
b) Yapılacağı Yer : Tokat/Zile İlçesi/İlçe J.K.lığı
c) İşe başlama tarihi : Sözleşmenin İmzalandığı Tarihten İtibaren 5 Gün İçinde Yer
Teslimi Yapılarak İşe Başlanacaktır.
ç) İşin süresi : Yer Tesliminden İtibaren 45 (Kırkbeş) Takvim Günüdür
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin:
a) Yapılacağı yer : Tokat İl Jandarma Komutanlığı İhale Salonu
b) Tarihi ve saati : 15.09.2026 - 10:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4-İhaleye Katılabilme Şartları ve İstenilen Belgeler ile Yeterlik Değerlendirmesinde Uygulanacak Kriterler:
4.1. Katılım ve Yeterlik Kriterlerine İlişkin İstekliler Tarafından Teklif Kapsamında Sunulması Gereken Bilgi
ve Belgeler ile Fiyat Dışı Unsurlara İlişkin Bilgi ve Belgelere Aşağıda Yer Verilmiştir:
4.1.1. Teklif Mektubu.
4.1.2. Teklif Vermeye Yetkili Olunduğunu Gösteren Bilgi ve Belgeler:
4.1.2.1. Tüzel Kişilerde; İsteklilerin Yönetimindeki Görevliler ile İlgisine Göre, Ortaklar ve Ortaklık
Oranlarına (Halka Arz Edilen Hisseler Hariç) /Üyelerine/Kurucularına İlişkin Bilgi ve Belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten İhaleye Katılma Halinde Vekile İlişkin Bilgi ve Belgeler.
4.1.3. Geçici Teminat; İstekliler Teklif Ettikleri Bedelin %3’ünden Az Olmamak Üzere Kendi Belirleyecekleri
Tutarda Geçici Teminat Vereceklerdir.
4.1.4 İsteklinin İş Ortaklığı Olması Halinde İş Ortaklığı Beyannamesi.
4.2. Ekonomik ve Mali Yeterliğe İlişkin Bilgi ve Belgeler ile Bunların Taşıması Gereken Kriterler:
Ekonomik ve Mali Yeterliğe İlişkin Bilgi, Belge veya Kriter Belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve Teknik Yeterliğe İlişkin Bilgi ve Belgeler ile Bunların Taşıması Gereken Kriterler:
4.3.1. Son On Beş Yıl İçinde Bedel İçeren Bir Sözleşme Kapsamında Taahhüt Edilen ve Teklif Edilen Bedelin
% 50 Oranından Az Olmamak Üzere İhale Konusu İş veya Benzer İşlere İlişkin İş Deneyimini Gösteren
Belgeler.
4.3.1.1. Tüzel Kişi Tarafından İş Deneyimini Göstermek Üzere Kullanılan Belgenin, Tüzel Kişiliğin
Yarısından Fazla Hissesine Sahip ve 4734 Sayılı Kanuna Göre Yapılacak İhalelere İlişkin Sözleşmelerin
Yürütülmesi Konusunda Temsile ve Yönetime Yetkili Olan Ortağına Ait Olması Halinde, Ticaret ve Sanayi
Odası/Ticaret Odası Bünyesinde Bulunan Ticaret Sicili Müdürlükleri veya Yeminli Mali Müşavir ya da
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Tarafından İlk İlan Tarihinden Sonra Düzenlenen ve Düzenlendiği Tarihten
Geriye Doğru Son Bir Yıldır Kesintisiz Olarak Bu Şartların Korunduğunu Gösteren Uygun Belgenin
Kullanılması Zorunludur.
4.3.1.2. 4734 Sayılı Kanun Kapsamındaki İdarelere Taahhüt Edilenler Dışında Yurt Dışında Gerçekleştirilen
İşlerden Elde Edilen İş Deneyiminin 13/1/2011 Tarihli ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci
Maddesinin İkinci Fıkrası Gereğince Pay Çoğunluğuna Dayanarak Kurulan Şirketler Topluluğu İlişkisi İçinde
Kullanılması Halinde Bu Hukuki İlişkiyi ve Bu İlişkinin Süresini Tevsik Eden Belgelerin Sunulması
Zorunludur.
4.4. Bu İhalede Benzer İş Olarak Kabul Edilecek İşler ve Benzer İşe Denk Sayılacak Mühendislik ve Mimarlık
Bölümleri:
4.4.1. Bu İhalede Benzer İş Olarak Kabul Edilecek İşler:
Yapım İşleri Benzer İş Grupları Tebliğinde Belirtilen (B) III Grup İşler Benzer İş Olarak Kabul Edilecektir.
4.4.2. Bu İhalede Benzer İşe Denk Sayılacak Mühendislik ve Mimar Bölümleri:
İnşaat Mühendisliği/Mimar
5- İhalede Fiyat Görüşmesi Yapılarak, Ekonomik Açıdan En Avantajlı Teklif Fiyat Esasına Göre
Belirlenecektir.
6- İhaleye Yerli ve Yabancı İstekliler Katılabilecektir.
7- İhale Dokümanı Tokat İl J.K.lığı İhale Komisyonundan Talep Edilecektir. İhale Dökümanına Ait Görülme
ve Temin Edilme Şartları İdari Şartnamenin 4’üncü Maddesinde Belirtilmiştir.
8-Teklifler, İdari Şartnamenin 4’üncü Maddesinde Belirtilen Şartların Yerine Getirilmesi Şartıyla İhale Tarih
ve Saatine Kadar İhale Komisyonuna Teslim Edilecektir.
9- Konsorsiyum Olarak İhaleye Teklif Verilemez.
10- İstekliler Tekliflerini, Anahtar Teslimi Götürü Bedel Üzerinden Vereceklerdir. İhale Sonucunda, Üzerine
İhale Yapılan İstekliyle Anahtar Teslimi Götürü Bedel Sözleşme İmzalanacaktır.
11- Bu İhalede, İşin Tamamı İçin Teklif Verilecektir.
12- Sözleşme Aşamasında Yüklenici Sıfatı Kazanan İstekli Sözleşme Bedelin %6’sından Az Olmamak Üzere
Kendi Belirleyecekleri Tutarda Kesin Teminat Verecektir.
13- Verilen Tekliflerin Geçerlilik Süresi, İhale Tarihinden İtibaren 150 (Yüzelli) Takvim Günüdür.
14.İhaleye Ait Doküman Bedeli 500 TL. (Beşyüz Türk Lirasıdır) .
15- Diğer Hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (N) : 1,00 Sınır Değerin Altında Teklif Sunan İsteklilerin
Teklifleri Açıklama İstenilmeksizin Reddedilecektir
2026/1611134
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI TOKAT İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
İhale Kayıt Numarası : 2026/1611134
İşin Adı : Tokat Zile İlçe J K lığı Hizmet Binası Yalıtım ve Drenaj Yapım İşi
İhale Türü - Usulü : Yapım İşi - Açık İhale Usulü
1 - İdarenin
a) Adresi : Kümbet Mahallesi Naci Özen Cad Merkez/Tokat
b) Telefon ve faks numarası : 03562287402 - 3562290151
c) Elektronik posta adresi : [email protected]
ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının
görülebileceği internet adresi
: www.jandarma.gov.tr
2 - İhale konusu yapım işinin
a) Niteliği, türü ve miktarı : Tokat/Zile İlçe J.K.lığı Hizmet Binası Yalıtım ve Drenaj Yapım İşi.
Yapım İşi 1 Adet
b) Yapılacağı Yer : Tokat/Zile İlçesi/İlçe J.K.lığı
c) İşe başlama tarihi : Sözleşmenin İmzalandığı Tarihten İtibaren 5 Gün İçinde Yer
Teslimi Yapılarak İşe Başlanacaktır.
ç) İşin süresi : Yer Tesliminden İtibaren 45 (Kırkbeş) Takvim Günüdür
3- İhalenin / Ön Yeterlik /
Yeterlik Değerlendirmesinin:
a) Yapılacağı yer : Tokat İl Jandarma Komutanlığı İhale Salonu
b) Tarihi ve saati : 15.09.2026 - 10:00
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4-İhaleye Katılabilme Şartları ve İstenilen Belgeler ile Yeterlik Değerlendirmesinde Uygulanacak Kriterler:
4.1. Katılım ve Yeterlik Kriterlerine İlişkin İstekliler Tarafından Teklif Kapsamında Sunulması Gereken Bilgi
ve Belgeler ile Fiyat Dışı Unsurlara İlişkin Bilgi ve Belgelere Aşağıda Yer Verilmiştir:
4.1.1. Teklif Mektubu.
4.1.2. Teklif Vermeye Yetkili Olunduğunu Gösteren Bilgi ve Belgeler:
4.1.2.1. Tüzel Kişilerde; İsteklilerin Yönetimindeki Görevliler ile İlgisine Göre, Ortaklar ve Ortaklık
Oranlarına (Halka Arz Edilen Hisseler Hariç) /Üyelerine/Kurucularına İlişkin Bilgi ve Belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten İhaleye Katılma Halinde Vekile İlişkin Bilgi ve Belgeler.
4.1.3. Geçici Teminat; İstekliler Teklif Ettikleri Bedelin %3’ünden Az Olmamak Üzere Kendi Belirleyecekleri
Tutarda Geçici Teminat Vereceklerdir.
4.1.4 İsteklinin İş Ortaklığı Olması Halinde İş Ortaklığı Beyannamesi.
4.2. Ekonomik ve Mali Yeterliğe İlişkin Bilgi ve Belgeler ile Bunların Taşıması Gereken Kriterler:
Ekonomik ve Mali Yeterliğe İlişkin Bilgi, Belge veya Kriter Belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve Teknik Yeterliğe İlişkin Bilgi ve Belgeler ile Bunların Taşıması Gereken Kriterler:
4.3.1. Son On Beş Yıl İçinde Bedel İçeren Bir Sözleşme Kapsamında Taahhüt Edilen ve Teklif Edilen Bedelin
% 50 Oranından Az Olmamak Üzere İhale Konusu İş veya Benzer İşlere İlişkin İş Deneyimini Gösteren
Belgeler.
4.3.1.1. Tüzel Kişi Tarafından İş Deneyimini Göstermek Üzere Kullanılan Belgenin, Tüzel Kişiliğin
Yarısından Fazla Hissesine Sahip ve 4734 Sayılı Kanuna Göre Yapılacak İhalelere İlişkin Sözleşmelerin
Yürütülmesi Konusunda Temsile ve Yönetime Yetkili Olan Ortağına Ait Olması Halinde, Ticaret ve Sanayi
Odası/Ticaret Odası Bünyesinde Bulunan Ticaret Sicili Müdürlükleri veya Yeminli Mali Müşavir ya da
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Tarafından İlk İlan Tarihinden Sonra Düzenlenen ve Düzenlendiği Tarihten
Geriye Doğru Son Bir Yıldır Kesintisiz Olarak Bu Şartların Korunduğunu Gösteren Uygun Belgenin
Kullanılması Zorunludur.
4.3.1.2. 4734 Sayılı Kanun Kapsamındaki İdarelere Taahhüt Edilenler Dışında Yurt Dışında Gerçekleştirilen
İşlerden Elde Edilen İş Deneyiminin 13/1/2011 Tarihli ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci
Maddesinin İkinci Fıkrası Gereğince Pay Çoğunluğuna Dayanarak Kurulan Şirketler Topluluğu İlişkisi İçinde
Kullanılması Halinde Bu Hukuki İlişkiyi ve Bu İlişkinin Süresini Tevsik Eden Belgelerin Sunulması
Zorunludur.
4.4. Bu İhalede Benzer İş Olarak Kabul Edilecek İşler ve Benzer İşe Denk Sayılacak Mühendislik ve Mimarlık
Bölümleri:
4.4.1. Bu İhalede Benzer İş Olarak Kabul Edilecek İşler:
Yapım İşleri Benzer İş Grupları Tebliğinde Belirtilen (B) III Grup İşler Benzer İş Olarak Kabul Edilecektir.
4.4.2. Bu İhalede Benzer İşe Denk Sayılacak Mühendislik ve Mimar Bölümleri:
İnşaat Mühendisliği/Mimar
5- İhalede Fiyat Görüşmesi Yapılarak, Ekonomik Açıdan En Avantajlı Teklif Fiyat Esasına Göre
Belirlenecektir.
6- İhaleye Yerli ve Yabancı İstekliler Katılabilecektir.
7- İhale Dokümanı Tokat İl J.K.lığı İhale Komisyonundan Talep Edilecektir. İhale Dökümanına Ait Görülme
ve Temin Edilme Şartları İdari Şartnamenin 4’üncü Maddesinde Belirtilmiştir.
8-Teklifler, İdari Şartnamenin 4’üncü Maddesinde Belirtilen Şartların Yerine Getirilmesi Şartıyla İhale Tarih
ve Saatine Kadar İhale Komisyonuna Teslim Edilecektir.
9- Konsorsiyum Olarak İhaleye Teklif Verilemez.
10- İstekliler Tekliflerini, Anahtar Teslimi Götürü Bedel Üzerinden Vereceklerdir. İhale Sonucunda, Üzerine
İhale Yapılan İstekliyle Anahtar Teslimi Götürü Bedel Sözleşme İmzalanacaktır.
11- Bu İhalede, İşin Tamamı İçin Teklif Verilecektir.
12- Sözleşme Aşamasında Yüklenici Sıfatı Kazanan İstekli Sözleşme Bedelin %6’sından Az Olmamak Üzere
Kendi Belirleyecekleri Tutarda Kesin Teminat Verecektir.
13- Verilen Tekliflerin Geçerlilik Süresi, İhale Tarihinden İtibaren 150 (Yüzelli) Takvim Günüdür.
14.İhaleye Ait Doküman Bedeli 500 TL. (Beşyüz Türk Lirasıdır) .
15- Diğer Hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (N) : 1,00 Sınır Değerin Altında Teklif Sunan İsteklilerin
Teklifleri Açıklama İstenilmeksizin Reddedilecektir